INDYWIDUALNE PLANY TRENINGOWE
ZAMÓW ONLINE

Fitness

Ćwiczenia na pośladki i smukłe nogi

Program ten obejmuje system indywidualnie dobranych ćwiczeń oraz zdrową dietę nastawioną na maksymalne spalanie tkanki tłuszczowej z pośladków i nóg. Jest przeznaczony dla kobiet chcących wyszczuplić i ujędrnić pupę oraz wysmuklić i wzmocnić uda i łydki. Szczególnie polecam kobietom mającym problem z cellulitem na pupie i udach. Program ten prowadzi do spadku obwodów w biodrach i udach oraz do spadku kilku kilogramów na wadze. Jest to program 12-tygodniowy, treningi odbywają się trzy razy w tygodniu, ale możemy go kontynuować dobrowolnie dowolnie długo w wersji online lub osobiście na terenie Warszawy.

Ćwiczenia na płaski brzuch

Program ćwiczenia na płaski brzuch obejmuje system indywidualnie dobranych ćwiczeń oraz zdrową dietę nastawioną na maksymalne spalanie tkanki tłuszczowej z brzucha i boczków. Jest przeznaczony dla kobiet chcących wyszczuplić talię oraz ujędrnić i wzmocnić brzuch co wpływa korzystnie na wygląd całej sylwetki. Szczególnie polecam kobietom po urodzeniu dziecka i kobietom nie mogącym pozbyć się boczków oraz wałeczków na brzuchu. Ćwiczenia nie prowadzą do dużego spadku wagi ale do spadku obwodu w talii. Ćwiczenia na płaski brzuch to program 12-tygodniowy, treningi odbywają się trzy razy w tygodniu, ale możemy go kontynuować dowolnie długo w wersji online lub osobiście na terenie Warszawy.

Ćwiczenia odchudzające w domu

Nie każdy ma czas i ochotę na to, aby chodzić na zajęcia grupowe do klubu fitness. Niektórzy wolą ćwiczyć w domu, ale nie mają pomysłu w jaki sposób zorganizować ćwiczenia i rozpisać skuteczny plan. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem może okazać się przygotowany przez nas pakiet zawierający najlepsze i najbardziej skuteczne ćwiczenia odchudzające w domu.
W skład programu wchodzi zarówno plan treningowy, jak i indywidualnie opracowana dieta.
Jak pokazują przykłady osób, które skorzystały z naszej pomocy, program „Ćwiczenia odchudzające w domu” pozwala na komfortowe, bezstresowe, a przede wszystkim szalenie efektywne ćwiczenia. W tym przypadku liczby mówią same za siebie.

Ćwiczenia odchudzające – ile możesz schudnąć?
Pani Justyna, która zdecydowała się na nasz program schudła aż 11 kg w 3 miesiące. Co więcej utracie kilogramów towarzyszył znaczny spadek obwodu talii (spadek o 25 cm).
Jeśli chcesz stracić nawet 12 kg w 3 miesiące i mieć piękne, jędrne ciało to koniecznie rozpocznij kurację odchudzającą w domu przy pomocy przygotowanego specjalnie dla Ciebie programu ćwiczeń odchudzających!

Trening sylwetkowy figura

Przeznaczony jest dla Pań chcących w znacznym stopniu POPRAWIĆ wygląd swojej sylwetki PODWYŻSZYĆ i utrzymywać kondycję fizyczną oraz dobre, samopoczucie przez cały rok. Program ten prowadzi do spadku obwodów, szczególnie w talii biodrach i udach oraz ujędrnienia pośladków, gibkości i sprężystości sylwetki. Nie prowadzi do dużego spadku masy ciała.

Jest to program 3-miesięczny, treningi odbywają się trzy razy w tygodniu, ale możemy go kontynuować dowolnie dowolnie długo w wersji online lub osobiście na terenie Warszawy.

Trening iPhone, Smartphone, Tablet...

Totalna nowość na rynku indywidualny fitness trening obrazowany animacjami 3D. Trening ten możemy odtwarzać w urządzeniach mobilnych typu iPhone, Smartphon, Tablet z dostępem do internetu. Usługa zakłada indywidualne jednorazowe ułożenie treningu do odczytu w urządzeniach mobilnych. Aby zamówić usługę(trening) kliknij poniżej “Rozpocznij Program”.

Treningi on-line, na żywo

Usługa obejmuje prowadzenie treningu fitness zgodnie z wyznaczonym celem na żywo o umówionej godzinie za pośrednictwem kamery internetowej. Rewelacyjne rozwiązanie zwłaszcza dla Pań początkujących jak i zaawansowanych. W tej opcji trener jest w stanie zagwarantować, że cały trening technicznie, jak i taktycznie pozwoli na osiągnięcie celu, związanego np. z odchudzaniem. Cena obejmuje 10 sesji treningowych na żywo.

Kulturystyka

Plan treningowy na masę

Budowanie masy mięśniowej jest procesem długotrwałym. Tu nic nie powinno się dziać nagle czy pospiesznie. Dzięki odpowiednio dobranej propozycji ćwiczeń na masę, wykonywanych pod okiem profesjonalnego trenera osobistego osiągniesz jednak właściwy rezultat.
Budowanie masy mięśniowej nie byłoby również możliwe bez odpowiedniej diety, dzięki której cały proces będzie zdrowy i w rezultacie sprawi, iż osiągniesz idealną harmonię między pięknie zbudowaną sylwetką, a spokojem ducha.Wymarzony wygląd, również pewność siebie i powodzenie, dlatego już teraz zdecyduj się na rozpoczęcie programu ćwiczeń z trenerem osobistym!
Plan treningowy na masę obejmuje system treningów oraz zdrową dietę nastawionych na przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej.
Przeznaczony jest dla mężczyzn chcących zwiększyć obwody mięśni klatki piersiowej, pleców, barków, bicepsu, tricepsu oraz nóg.
Plan treningowy na masę polecam osobom mającym problem ze wzrostem masy mięśniowej, zarówno początkującym jak i zaawansowanym.
Gotowy plan treningowy na masę
Przygotowany plan treningowy na masę prowadzi do dużego wzrostu masy i siły mięśniowej przy odpowiedniej suplementacji diety nawet do 10kg w 3 miesiące oraz wzrostu obwodów ramienia do 3cm. Jest to program 12-tygodniowy, treningi odbywają się trzy razy w tygodniu, ale możemy go kontynuować dowolnie długo w wersji online lub osobiście na terenie Warszawy.

Plan treningowy na rzeźbę

Jeśli chcesz być niczym starożytni Spartanie, spełnić ideał Kalokagatii, łącząc w sobie dostojność, ambicję, piękny wygląd i sylwetkę, koniecznie wybierz nasz plan treningowy na rzeźbę.
Są to indywidualnie przygotowane, dostosowane do konkretnej osoby zestawy ćwiczeń, uzupełnione również o zbilansowaną dietę. Dzięki specjalnemu programowi wzmocnisz i uwyraźnisz mięśnie brzucha, a także inne partie swojej sylwetki. W ten sposób zdobędziesz idealną harmonię ciała i ducha. Bądź Kalokagatii – dobry i piękny, wybierz ćwiczenia na rzeźbę z trenerem osobistym!
Gotowy plan treningowy na rzeźbę
Plan treningowy na rzeźbę obejmuje system indywidualnych treningów oraz zdrową dietę i nastawiony jest na spalanie tkanki tłuszczowej i uzyskiwanie definicji mięśni. Przeznaczony jest dla mężczyzn którzy chcą podkreślić i uwydatnić wszystkie partie mięśniowe w szczególności mięśnie brzucha. Program ten nie prowadzi do wzrostu obwodów ani siły mięśniowej może spowodować niewielki spadek masy ciała.

Plan treningowy na rzeźbę to program 12-tygodniowy, treningi odbywają się trzy razy w tygodniu, ale możemy go kontynuować dowolnie długo w wersji online lub osobiście na terenie Warszawy.

Przyrost siły mięśniowej

Program ten obejmuje system indywidualnych treningów oraz zdrową dietę i jest nastawiony na zwiększenie siły we wszystkich grupach mięśniowych. Przeznaczony jest dla mężczyzn którzy chcą zwiększyć siłę nie tylko w kulturystyce ale także w innych dyscyplinach siłowo-wytrzymałościowych jak np. sztuki walki. Program prowadzi do dużego wzrostu siły, do 10 kg w wyciskaniu na klatkę piersiową, 16 kg w przysiadzie czy 7 ruchach w podciąganiu na drążku w 12 tygodni. Nie powoduje znacznego przyrostu masy mięśniowej. Jest to program 12-tygodniowy, treningi odbywają się trzy razy w tygodniu, ale możemy go kontynuować dowolnie długo w wersji online lub osobiście na terenie Warszawy.

Sylwetkowy metamorfoza

Jest to kompleksowy roczny plan treningowy obejmuje on naprzemiennie mezocykl budowy masy mięśniowej, mezocykl przyrostu siły mięśniowej oraz mezocykl rzeźby mięśniowej wraz z poszczególnymi etapami odnowy biologicznej i regeneracji sił. Przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych chcących przebudować lub rozbudować swoją sylwetkę oraz nadać jej sportowy wygląd poprawić kondycję, siłę i wytrzymałość mięśni jak również, zredukować tkankę tłuszczowa oraz poprawić parametry zdrowia. Program ten jest opracowany na 12 miesięcy z możliwością dokupowania go co 3 miesiące i dostępny w wersji online lub osobiście na terenie Warszawy. Ilość dni treningowych ustalasz sam na od 3 do 6 w tygodniu.

Trening odchudzający

Program trening odchudzający obejmuje zestaw indywidualnie dobranych ćwiczeńnastawionych na maksymalne spalanie tkanki tłuszczowej oraz zdrową, zbilansowaną dietę. Jest przeznaczony dla mężczyzn chcących pozbyć się zbędnej masy ciała oraz wzmocnić mięśnie.
Obejmuje następujące partie ciała nogi, brzuch, biceps, triceps, plecy, klatkę piersiową, barki. Całościowo wpływa na poprawę parametrów sylwetki, zdrowia oraz kondycji fizycznej.
Trening odchudzający – co możesz osiągnąć
Trening odchudzający prowadzi do dużego ale zdrowego spadku tkanki tłuszczowej, nawet do 11 kg oraz obwodów w talii do 25 cm w 12 tygodni w zależności od ilości tkanki tłuszczowej odłożonej w organizmie.
Trening odchudzający to 12-tygodniowy, treningi odbywają się trzy razy w tygodniu,ale możemy go kontynuować dobrowolnie długo w wersji online lub osobiście na terenie Warszawy.

Treningi on-line, na żywo

Usługa obejmuje prowadzenie treningu kulturystycznego zgodnie z wyznaczonym celem na żywo o umówionej godzinie za pośrednictwem kamery internetowej. Rewelacyjne rozwiązanie, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. W tej opcji trener bieże na siebie odpowiedzialność za wyniki osoby ćwiczącej i dopilnuje, aby cały trening technicznie, jak i taktycznie pozwolił na osiągnięcie celu, związanego np. z budową masy, rzeźby, odchudzaniem. Cena obejmuje 10 sesji treningowych na żywo.

Sport

Atletyka

Program obejmuje system indywidualnych treningów ukierunkowanych na zwiększenie siły, wytrzymałości, wydolności i szybkości oraz sportową dietę. Przeznaczony jest dla zawodników, którzy chcą poprawić osiągane wyniki sportowe w zarówno ciężkiej jak i lekkiej atletyce poprzez treningi siłowo- wytrzymałościowe. Program prowadzi do dużego wzrostu siły dynamicznej. Cena programu zawiera również konsultacje z zakresu fizjologii wysiłku, treningu, dietetyki, suplementacji i rozwoju formy sportowej.

Gry zespołowe

Program obejmuje system indywidualnych treningów ukierunkowanych na zwiększenie siły, wytrzymałości, wydolności i szybkości oraz sportową dietę. Przeznaczony jest dla zawodników, którzy chcą poprawić osiągane wyniki sportowe w grach zespołowych poprzez treningi siłowo-wytrzymałościowe. Program prowadzi do dużego wzrostu siły dynamicznej. Cena programu zawiera również konsultacje z zakresu fizjologii wysiłku, treningu, dietetyki, suplementacji i rozwoju formy sportowej.

Narciarstwo

Program obejmuje system indywidualnych treningów ukierunkowanych na zwiększenie siły, wytrzymałości, wydolności i szybkości oraz sportową dietę. Przeznaczony jest dla zawodników, którzy chcą poprawić osiągane wyniki sportowe w narciarstwie poprzez treningi siłowo-wytrzymałościowe. Program prowadzi do dużego wzrostu siły dynamicznej. Cena programu zawiera również konsultacje z zakresu fizjologii wysiłku, treningu, dietetyki, suplementacji i rozwoju formy sportowej.

Pływanie

Program obejmuje system indywidualnych treningów ukierunkowanych na zwiększenie siły, wytrzymałości, wydolności i szybkości oraz sportową dietę. Przeznaczony jest dla zawodników, którzy chcą poprawić osiągane wyniki sportowe w pływaniu poprzez treningi siłowo-wytrzymałościowe. Program prowadzi do dużego wzrostu siły dynamicznej. Cena programu zawiera również konsultacje z zakresu fizjologii wysiłku, treningu, dietetyki, suplementacji i rozwoju formy sportowej.

Sporty walki

Program ten obejmuje system indywidualnych treningów oraz sportową dietę ukierunkowanych na zwiększenie siły, wytrzymałości, wydolności i szybkości. Przeznaczony jest dla zawodników, którzy chcą poprawić osiągane wyniki sportowe w formułach MMA, K-1, Boks, Tay Boks, Judo poprzez treningi siłowo-wytrzymałościowe. Program prowadzi do dużego wzrostu siły dynamicznej. Cena programu zawiera również konsultacje z zakresu fizjologii wysiłku, treningu, dietetyki, suplementacji i rozwoju formy sportowej.

Tenis

Program ten obejmuje system indywidualnych treningów nastawionych na zwiększenie siły, wytrzymałości, wydolności, szybkości oraz sportową dietę. Przeznaczony jest dla zawodników, którzy chcą poprawić osiągane wyniki sportowe w tenisie ziemnym poprzez treningi siłowo-wytrzymałościowe. Program prowadzi do dużego wzrostu siły dynamicznej. Cena programu zawiera również konsultacje z zakresu fizjologii wysiłku, treningu, dietetyki, suplementacji i rozwoju formy sportowej.

Menu